Фото звіт заходів педагогів освітніх закладів

Відкритий урок з образотворчого мистецтва "Чарівні дива" в 3-а класі Часовоярського ЗЗСО І-ІІІст.15.

Уроки Логвинець Інеси Валеріївни це завжди творчо, креативно. 31.01 2024 в рамках атестації пройшов відкритий урок з образотворчого мистецтва "Чарівні дива" в 3-а класі Часовоярського ЗЗСО І-ІІІст.15.

10:49 01.02.2024

Відкритий урок етики в 5- Б класі Часовоярського ЗЗСО І-ІІІст.15

В рамках атестації 31 січня 2024 року пройшов відкритий урок етики в 5- Б класі Часовоярського ЗЗСО І-ІІІст.15 вчитель Порохня Ірина Миколаївна. Ірина Миколаївна - це завжди творець, це єднання професіоналізму та високих душевних якостей. Лише творчий вчитель, на думку В.Сухомлинського, може бути джерелом успіху своїх вихованців. А учні 5- Б класу справді були на вершині успіху. Вчитель надала можливість учням працювати творчо, проявити себе, показати свій неповторний духовний світ. Бачити плоди своєї праці - головна нагорода вчителеві.

10:47 01.02.2024

Чарівна подорож до лісу вихованців дитячого садка №48 "Дзвіночок"!

Триває атестаційний період у закладі дошкільної освіти (ясла-садку) комбінованого типу №48 «Дзвіночок» Часовоярської міської ради, під час якого вивчаються професійні якості педагога, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури.

16:08 23.02.2022

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти.

Відповідно до плану роботи 18.02.2022 року  відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня в онлайн форматі. Обговорювались питання щодо атестації вчителів, які атестаються атестаційною комісією ІІ рівня,  відвіданих відкритих уроків, позакласних заходів. Члени атестаційної комісії відділу освіти надали довідки про хід атестації педагогічних працівників закладів освіти Часовоярської міської теріторіальної громади та проаналізували стан атестаційного процесу по кожному закладу освіти.

15:28 23.02.2022

Подорож до математичної країни групи "Лелеченька" ЗДО № 32

У спеціальній групі «Лелеченька» відбулося відкрите підгрупове інтегроване заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з природою. Мета заняття: систематизувати уявлення дітей про явища природи восени, ознайомити з причиною зміни кольору листя дерев; вчити дітей встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; удосконалювати вміння складати речення та розповідати вірші за мнемотаблицями.

15:14 22.02.2022

Майстер-клас для педагогів в ЗДО № 42 «Чайка»

17 лютого 2022 року в закладі дошкільної освіти № 42 «Чайка» відбувся ігровий майстер-клас для педагогів зі створення мультисенсорного середовища в дитсадку. Педагоги отримали дієві інструменти активізації та розвитку всіх сенсорних каналів малят (тактильного, зорового, слухового, кінестетичного та інших). Учасники поповнили свій арсенал новими іграми і виготовленими власноруч розвивальними посібниками.

15:12 22.02.2022