Свято «Казкова рукавичка!»

Дата: 04.01.2022 16:49

Новорічні ранки у кожному закладі дошкільної освіти — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку.

24 грудня 2021 року в закладі дошкільної освіти № 48 «Дзвіночок» Часовоярської міської ради у ясельній групі «Сонечко» пройшло чудове свято «Новорічна рукавичка». Казкові герої вистави закликали дітей у дивовижний світ казки веселими хороводами, милими таночками, цікавими іграми. Своїми виступами діти порадували найголовніших гостей – Діда Мороза і Снігуроньку. Цікавий сценарій, жвавий музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили новорічний настрій та залишили чудові враження дітям!