І пам'ять серця, і священний смуток!

Дата: 17.02.2022 16:27

У Часовоярському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №15 пройшла низка заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав  та  33 річниці  виводу військ з Афганістану.

У шкільній бібліотеці діяла виставка – пам'ять «Афганістан - біль наших душ», яку відвідали учні 5-7 класів. «Час вибрав нас…» - так називались історичні п'ятихвилинки у 8-9 класах.

У 10 класі пройшов музейний урок – екскурсія «Тут вчилися герої афганської війни…», на якому згадували загиблих випускників закладів освіти нашого міста. Члени гуртка «Патріот» були ведучими міського мітингу біля пам’ятника загиблим героям афганської війни.