Дата: 09.11.2021 11:42

"Українська мова - душа народу"

9 листопада вся Україна відзначає важливе свято – День української писемності та мови.

В цей день вихованці закладу дошкільної освіти №48 «Дзвіночок» Часовоярської міської ради стали учасниками святкового заходу «Я люблю рідну мову». До дітей завітала дівчина Мова. Дошкільники дізнались про  історію становлення української мови і залюбки виконували українські пісні, читали вірші, грали в рухливу гру «Подоляночка» та в словесні ігри «Вчимося бути поетами», «Закінчи прислів’я» тощо. З піднесеним настроєм діти добирали слова про мову і складали з них намисто для дівчинки Мови, танцювали  флешмоб «Україна – ти моя надія».

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаємо всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб слугував єднанням між поколіннями, завжди звеличував Україну й українців.