Щедрий Миколай- до нас завітай!

Дата: 04.01.2022 16:35

День Святого Миколая - найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки  наповнюються подарунками. У цей день Миколай ближче до нас як ніколи! Він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання.
20 грудня 2021 року в закладі дошкільної освіти №42 «Чайка»  дорослі підготували для дітей розвагу до Святого Миколая. Але до малят завітав казковий гість - злий Чарівник,  який хотів зіпсувати  розвагу малечі. Дітлахи, щоб допомогти чарівникові стати знову добрим, співали разом із ним пісні, виконували веселі зимові руханки, грали в ігри.
Дійство пройшло весело та цікаво. А наприкінці малюки заглянули під свої  подушки і знайшли там солодкі подарунки, які напередодні залишив Святий Миколай.