Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо!

Дата: 16.02.2022 12:17

Зима з весною зустрічаються,

Зима з Весною сперечаються,

Кому йти, кому вертатися,

Кожен хоче з них зостатися.

У народному українському побуті свято Стрітення здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що «у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього ходіння страждає». 15 лютого в закладі дошкільної освіти (ясла-садку) комбінованого типу №32 «Лісова казка» відбулася розвага «Весно-чарівнице, кличемо тебе!»

До малят завітали Зима-чарівниця з красунею Весною та організовували ігри-розваги, змагання, під час яких діти демонстрували свою спритність і винахідливість. Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами. Діти співали свої веснянки, закликали весну. Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.

Ведуча-господиня  пригадала про звичай випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Цікавим моментом було для дітей пригощання смаколиками у вигляді жайворонків.

Свято Стрітення подарувало дітям гарний настрій, задоволення та позитивні емоції.