Новорічне свято для дітей Часовоярської ТГ в м.Кривий Ріг

Дата: 22.12.2023 17:16

22 грудня 2023 року, за підтримки начальника Часовоярської міської військової адміністрації, відділу освіти Часовоярської міської ради діти Часовоярської міської територіальної громади були запрошені на Новорічне свято до лялькового театру Палацу культури «Саксаганський» в місті  Кривий Ріг.

Чудовий новорічний зал, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей. Весело і емоційно пройшло святкове дійство, діти потрапили в святкову новорічну казку.  Дітлахи весело провели час: розповідали вірші, співали новорічні пісні, танцювали, змагалися в конкурсах.  Яскраві враження залишилися у всіх після казкової феєрії. Наприкінці свята всі діти отримали солодкі подарунки.