A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Часовоярської міської ради

Новини

Відкрите заняття в логопедичній групі. Втілюємо інновації в освітній процес.

Сьогодні в середній логопедичній групі відбувся відкритий перегляд заняття з пізнавального розвитку з використанням блоків Дьєнеша «Як зимують лісові звірі». Метою заняття було закріпити уявлення дітей про те, як тварини пристосовуються до життя в зимових умовах; закріпити навички класифікації предметів за кількома властивостями використовуючи логічні блоки Дьєнеша. Сприяти розвитку логічного мислення, уваги, уяви, дрібної моторики рук, активізувати мовлення дітей-логопатів.

16:41 17.02.2022

ДЕНЬ ЕДНАННЯ у Калинівській гімназії!

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

15:55 17.02.2022

В єднанні наша сила!

Нинішній доленосний період України — не лише боротьба за цілісність і незалежність, це історичний шанс довести світові, що наша держава заслуговує на щасливе майбуття.

15:52 17.02.2022

Обережно міни!

Після більш ніж сім років конфлікту Україна нині є однією з країн світу, що найбільше постраждала від мін. Вони чатують на свої жертви будь-де. У наших прифронтових містах вибухівку можна знайти навіть на обочинах лісосмуг. Як вберегтися від смертельної небезпеки, розповіла учням державний експерт експертної групи з гуманітарного розмінування Хозіна Марина Павлівна.

16:49 31.01.2022

День Соборності України

На честь святкування Дня Соборності та Свободи України в закладі  дошкільної освіти №32 «Лісова казка» в дошкільних групах були проведені тематичні заходи на тему: «Моя Україна – у серці єдина», що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі. Діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави, відгадували загадки, грали в ігри, танцювали та співали.

16:47 31.01.2022

Новорічні свята продовжуються.

Новорічні свята продовжуються. Разом з ними тривають цікаві та розважальні заходи для дітей. Так 14 січня за сприянням Бахмутської райдержадміністріції, Бахмутської райради і Часовоярської міської ради для дітей, які потребують особливої уваги та соціальної підтримки було організовано відвідування лялькової вистави. Діти зустрілися з чарівними персонажами. Дійство було яскравим та цікавими. Лільки-персонажі співали, рухалися, розмовляли немов живі. Дякуємо вам за гарний настрій, чудові враження та солодкі подарунки, за той промінчик тепла, який ви принесли в дитячі душі.

14:53 14.01.2022

Вхід для адміністратора