Національно-патріотичне виховання

НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

Діти Часовоярської міської територіальної громади в малюнках висловлюють підтримку тим, хто захищає нашу країну. Вони вірять і сподіваються, що як на швидше  закінчиться цей неспокійний час і наші захисники повернуться додому!

11:29 01.03.2022

Я люблю всі мови світу, але свою - найбільше!

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина філії "Калинівська гімназія". Для учнів 3-4 класів провели казковий квест. Двом командам потрібно було пройти по шести станціям, виконавши завдання. Учні відгадували казкових героїв, складали казкові пазли, співали пісеньки з українських казок. Остання станція була самою важкою і водночас цікавою: зі слова Соловейко потрібно було скласти якомога більше слів. Але і з цим завданням команди справилися добре.

16:01 23.02.2022

Мова, яка єднає Україну

У третій день тижня рідної мови у 2-А та 2-Б класах Часовоярського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №15  були проведені уроки–подорожі до країни «Моволандії». Діти з інтересом мандрували станціями «Шарад», «Ребусів», «Прислів'їв», залюбки відвідали станцію «Історичне минуле» та попрактикувалися  писати пером.

15:16 23.02.2022

Міжнародний День рідної мови в дитячому садку № 42 «Чайка»

21 лютого  2022 року в закладі дошкільної освіти №42 «Чайка» в старшій групі пройшов літературний ранок «До Лесиного віночка», присвячений творчості видатної письменниці Лесі Українки.  Дошкільнята декламували вірші Л. Українки «На зеленому горбочку», «Літо краснеє минуло» «Мамо, іде вже зима», «Конвалія». Співали пісні, грали в українські народні ігри…

16:56 21.02.2022

«Мова –душа народу»

Світла і багата Українська мова, Мова мами й тата! Мова мами й тата, діда і бабусі. Знаю її добре, ще краще навчуся.

16:53 21.02.2022

День Державного Герба в дитсадку № 42 «Чайка»

19 лютого 2022 року Україна відзначає День Державного Герба. Тризуб був і залишається символом прагнення нашого народу до волі, незалежності та процвітання. З цієї нагоди в закладі дошкільної освіти №42 «Чайка» діти старшої групи здійснили освітню подорож Україною та вшанували державну символіку Батьківщини та рідного міста Часів Яр.

16:46 21.02.2022

Мова, яка єднає Україну!

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом зберігання і розвитку   матеріального і духовного спадку.

16:44 21.02.2022