людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Часовоярської міської ради

Новорічна казка

05 січня 2022 року  до будинку культури с. Опитне були запрошені учні Часовоярських закладів освіти та вихованці гуртків Часовоярської територіальної громади. Діти стали учасниками театралізованої новорічної вистави. Разом із казковими героями виконували інтерактивні завдання, щоб визволити Діда Мороза. Веселі хороводи біля ялинки та солодощі стали подарунком на цьому святі під час зимових канікул.

13:06 10.01.2022

«Чекаємо Новий рік…»

30 грудня 2021 року в заклад дошкільної освіти № 42 «Чайка» до малюків завітали  новорічний поштарик-Сніговичок і Снігова Королева, які принесли із собою радісний настрій, хороводи, зимові пісні, веселощі та новорічні сюрпризи!

13:04 10.01.2022

Новий рік іде, веселі свята нам несе

22 грудня 2021 року. Другий святковий день у Часовоярському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №15. На новорічних ранках у міському ЦДЮТ побували учні 2-А, 3-Б та 4-А класів. Діти водили хороводи, співали пісні, малювали, грали. Ох, і важко було розсмішити царівну Несміяну… Та весела дитяча вдача переборола труднощі. У майстерні Святого Миколая зробили новорічні сувеніри. І навіть зимове сонечко посміхнулося святу!

16:50 04.01.2022

Свято «Казкова рукавичка!»

Новорічні ранки у кожному закладі дошкільної освіти — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку.

16:49 04.01.2022

В гості до ялиноньки!

Новорічне свято  - це неймовірна подорож у казковий світ веселощів та пригод, а ще час солодких подарунків. 23 грудня для самих найменших дітлахів дитячого садочка відбувся новорічний ранок. Малята кружляли у веселих хороводах та таночках, грали з ведмедиком та зайчиком. Свято вийшло чарівним та радісним. Святкова атмосфера забезпечила гарний настрій діточкам та залишила чудові враження, а Снігуронька  подарувала малюкам солодкі подарунки.

16:46 04.01.2022

Зимова казка

23 грудня 2021 року новорічні ранки для першокласників Часовоярського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №15 пройшли у міському Центрі дитячої та юнацької творчості. Усміхнені обличчя дітвори, неприхована радість від несподіваних сюрпризів,  незвичайних подій та довгоочікуваних подарунків.

16:45 04.01.2022

У майстерні Дідуся Мороза

22 грудня 2021 року у закладі дошкільної освіти № 42 «Чайка» відбулося заняття «У майстерні Дідуся Мороза», на якому діти виготовляли новорічну прикрасу – ялинку. В ході бесіди дошкільнята з’ясували, що не можна рубати ялинки в лісі, а треба купувати і прикрашати штучну. Малюки виготовили ялинки з кольорового картону за шаблоном і оздобили різними видами круп.  Після свят діти подарують ялинки із круп пташкам, щоб погодувати їх і цим врятувати їх від голоду.

16:43 04.01.2022

«Спритні кошенята» в ЗДО № 42 «Чайка»

15 грудня 2021 року в закладі дошкільної освіти № 42 «Чайка»  пройшло цікаве заняття з фізичного розвитку «Спритні кошенята» з використанням авторської програми Миколи Ефименко .

16:41 04.01.2022

З Новим роком, друзі милі!

У Часовоярському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №15 розпочалися новорічні ранки. 21 грудня учні 2 – Б, 3 – А та 4 – Б класів побували на святкових заходах  у міському Центрі дитячої та юнацької творчості. Новорічні розваги, ігри та конкурси чекали на дітвору. А ще – відвідини майстерні Святого Миколая. І, звичайно, солодкі подарунки від головних чарівників свята.

16:39 04.01.2022