Проведено ІІ (міський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 19.12.2023 10:59

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні в дистанційному режимі 18 грудня 2023 року було проведено ІІ (міський) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
За рішенням журі
ІІ місце у конкурсі посіли
Брисюк Тетяна, учениця 6-го класу Часовоярського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 (вч. Лаптінова О.О.),
ІІ місце - Муха Маргарита, учениця 9-го класу Часовоярського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №15 – (вч. Кліменко О.Ю.),
ІІІ місце у конкурсі посіли
Ближченко Валентина, учениця 5-го класу Часовоярського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 (вч. Давидова К.С.),
Голодникова Марія, учениця 7-го класу Часовоярського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №15 (вч. Кліменко О.Ю.).
Вітаємо призерів та їх наставників! Бажаємо подальших успіхів та перемог!