День Української Державності на базі Консультаційно-кординаційного центру підтримки населення "Бахмутський район єднає" м. Кривий Ріг

Дата: 15.07.2024 17:20

15 липня Україна відзначає День Української Державності - одне із найважливіших свят у нашому календарі. На базі Консультаційно-кординаційного центру підтримки населення "Бахмутський район єднає" м. Кривий Ріг педагоги, батьки та діти освітньої локації Часовоярської ТГ відзначили День Української Державності. На заході присутні ознайомилися з історією своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Вшанували пам'ять загиблих у боротьбі з російською навалою. Свою любов до рідної України діти зобразили в малюнках. Підсумком заходу став флешмоб " Щирі побажання Україні". В небо запущені повітряні кульки з побажанням перемоги та миру в Україні, процвітання та щасливої долі українцям!