Веселкове літо

Дата: 25.07.2024 16:54

За сприяння адміністрації Часовоярської ВА, відділу освіти Часовоярської міської ради та  Консультативно - координаційного центру підтримки цивільного населення Бахмутського району «Бахмутський район єднає» у місті Кривий Ріг 25 липня 2024 року маленькі мешканці Часовоярської ТГ відвідали Благодійний фонд «Голоси дітей».

Мета зустрічі: сприяти збереженню психічного здоров’я дитини, покращення їх емоційного самопочуття, отримання позитивних емоцій від спілкування з однолітками, попередження та корекція психологічних проблем.

Війна — це стрес не тільки для дорослих, які все розуміють, але й для дітей. Тому робота спеціалістів була спрямована на розвиток позитивних рис особистості кожної дитини, її пізнавальних здібностей і можливостей, емоційно-особистісної сфери. Діти приймали участь у ефективних психологічних вправах на розвантаження, вправах арт-терапії,  цікавих іграх та розвагах.