Мова, яка єднає Україну!

Дата: 21.02.2022 16:44

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом зберігання і розвитку   матеріального і духовного спадку.

Міжнародний день рідної мови відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.  Запроваджено його було з метою сприяння мовній та культурній різноманітності й багатомовності.

21 лютого 2022 року у Часовоярському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №15 розпочався тиждень рідної мови «З рідним словом міцніє держава». На першому поверсі розміщено інформаційно–пізнавальну мовну стежинку «Мови рідної скарби».

Школярі 1-А класу провели мовну вікторину «Ми любимо рідну мову», учні  4-Б класів  - мовознавчу гру «Розмовляти українською модно».