Подорож до математичної країни групи "Лелеченька" ЗДО № 32

Дата: 22.02.2022 15:14

У спеціальній групі «Лелеченька» відбулося відкрите підгрупове інтегроване заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з природою. Мета заняття: систематизувати уявлення дітей про явища природи восени, ознайомити з причиною зміни кольору листя дерев; вчити дітей встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; удосконалювати вміння складати речення та розповідати вірші за мнемотаблицями.

Діти отримали листа від Осені, в якому вона запропонувала виконати різноманітні завдання. Дошкільнята вправно складали речення за мнемосмужками, розповідали вірші за мнемотаблицями, визначали ознаки осені та які дарунки вона дарить людям. Дізналися чому жовкнуть та опадають листочки з дерев переглянувши відео-презентацію. А ще займалися дослідницькою діяльністю – визначали чому листочки мають зелений колір.

Наприкінці заняття  Осінь принесла дітям щирі дарунки.

Заняття провела вчитель-дефектолог, яка підлягає атестації в 2021-2022 н.р., претендує на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».