Організаційно-інструктивна підготовка до проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в Часовоярській ТГ

Дата: 23.11.2023 16:53

25 листопада стартує ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в освітніх закладах Часовоярської ТГ. З метою якісної організації проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та історії, освітянами Часовоярської громади 23.11.2023 було проведено консультаційно-інструктивну нараду, під час якої педагоги обговорили методичні рекомендації щодо проведення ІІ (територіальні громади) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади, питання дотримання академічної доброчесності та алгоритми організації дистанційного формату шляхом застосування технічних засобів в режимі відеоконференції.