Педагоги Часовоярської ТГ розвивають таланти дітей у сфері наук

Дата: 03.12.2023 09:47

2 грудня 2023 року учні Часовоярської територіальної громади взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів з хімії та трудового навчання. Метою проведення олімпіад є виявлення та розвиток обдарованих учнів, стимулювання їх творчого самовдосконалення, підвищення інтересу та зацікавлення їх у поглибленому вивченні предметів, системного тренування олімпіадних навичок, залучення здобувачів освіти до всеукраїнського олімпіадного руху. Дякуємо усім учасникам, що знайшли в собі сили у цей нелегкий час стати учасником олімпіад, дякуємо педагогам, які навчають дітей, попри різні перепони. Доземний уклін нашим воїнам, які дають нам можливість жити, навчатися та працювати!