«Святий Миколай – свято казки чарівної» у м. Кривий Ріг

Дата: 05.12.2023 17:36

Незабаром Новий рік! У круговерті новорічної метушні малюки з особливим нетерпінням чекають саме на перше свято. 5 грудня 2023 року діти Часовоярської ТГ зібрались на свято «Святий Миколай – свято казки чарівної» на базі Координаційного центру підтримки ВПО «Бахмутський район єднає» у місті Кривий Ріг. Свято організовано за підтримки Часовоярської міської військової адміністрації, відділу освіти Часовоярської міської ради та волонтерки Юлії Московка. Педагоги освітніх закладів Часовоярської ТГ провели для дітей цікавий новорічний захід, де на них чекали цікаві ігри, загадки, таночки та можливість проявити свої здібності.

Напередодні свят всі очікують якогось дива, приємних сюрпризів. І до дітей завітав довгоочікуваний гість - Святий Миколай, який розповів дітям, що він бачить усі дитячі справи. За гарні вчинки він винагороджує малят і тому смачним доповненням святкового заходу стали подарунки, які отримали всі діти.  Але справжні дарунки Миколая не солодощі чи смаколики, а захист дітей від усього злого і поганого. Тож, бажаємо нашім дітям надії на краще майбутнє!