Приоритетні напрямки роботи обговорили на нараді керівників закладів освіти

Дата: 06.12.2023 18:36

06 грудня 2023 року відділом освіти в онлайн форматі проведено нараду керівників закладів освіти Часовоярської міської територіальної громади з оперативних питань та забезпечення роботи закладів освіти в умовах воєнного стану.

На початку наради присутні привітали Юлію ГУТНИК з призначенням на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Часовоярського ЗЗСО №15.

Під час наради обговорено актуальні питання, серед яких:

- про стан роботи з організації військового обліку в закладах освіти, надання звітності та виконання термінів їх подачі;

- про стан профілактичної роботи щодо проведення медичних оглядів учнів, профілактичні щеплення;

- про результати вивчення рівня сформованості предметної компетентності учнів закладів освіти у 2023 році;

- про результати перевірки оформлення та ведення веб-сайтів, сторінок в соціальних мережах закладів освіти;

- особливості організації дошкільної освіти в умовах воєнного стану з 01.01.2024року, відкриття закладу дошкільної освіти (дитячий садок) комбінованого типу №42 «Чайка» (одна різновікова група в дистанційному форматі навчання).

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти Часовоярської ТГ.