Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація п’ятикласників» у 2023-2024 навчальному році

Дата: 05.01.2024 14:26

Протягом багатьох років в освітньому процесі проблема переходу із початкової до основної ланки шукає свого рішення. Гармонійно організована робота над цією проблемою – запорука успішного та комфортного шкільного життя. У Часовоярському ОЗЗСО №17 4 січня 2024 року відбувся психолого-педагогічний консиліум з адаптації п’ятикласників до навчання в умовах впровадження Концепції НУШ. Учителі закладу в ході даного заходу виявили та проаналізували проблеми і успіхи, які виникли в період адаптації п’ятикласників в умовах НУШ, обмінялися досвідом щодо спрямування зусиль на підвищення ефективності освітнього процесу в п’ятих класах та емоційного балансу учнів, учителів та батьків. Попри труднощі дистанційного освітнього процесу в складних умовах, пов’язаних з війною, педагоги створили сприятливу атмосферу та підтримку учнів і тому - маємо позитивні результати: високий рівень мотивації та психологічної готовності до успіхів навчання учнів 5-х класів.