В закладах освіти Часовоярської ТГ пройшли заходи до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Дата: 09.03.2024 17:45

З 6 по 8 березня 2024 року в закладах освіти Часовоярської ТГ пройшли заходи до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.  В закладах освіти проведені виховні години «Єднайте душі словом Кобзаря», квізи, що допомогли трохи більше дізнатись про митця, літературно-музичні композиції за творчістю Т.Г.Шевченка у виконанні учнів. Учні долучилися до онлайн-виставки малюнків до творів Т.Г.Шевченка «Шевченкові твори сяють, мов зорі», переглянули презентації «Світова велич Т.Шевченка», взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Таємниця генія Шевченка», у V Міжнародному конкурсі Шевченківських читань Свобода-2024, Відеоформат, Номінація "Читці". Дошкільники слухали вірші та пісні в сучасному виконанні, переглянули мультфільм «Садок вишневий коло хати», виконали творчі завдання, презентували свої малюнки.