Всесвітній тиждень імунізації в Часовоярському ОЗЗСО №17

Дата: 26.04.2024 08:55

З 24 по 30 квітня 2024 року відзначається Всесвітній тиждень імунізації «50-річчя  Його мета - підвищення рівня інформованості населення про використання вакцин для захисту людей всіх вікових категорій від інфекційних хвороб.

У Часовоярському ОЗЗСО №17, в межах Всесвітнього  тижня імунізації,   проходять інформаційно-просвітницькі  активності, щодо важливих аспектів імунізації,   які спрямовані на підвищення обізнаності учнів та батьків щодо необхідності щеплень. А саме: інтерактивні заняття «Вакцинація», «Що таке вакцинація»;  урок-казка «Вакцинація – захист від інфекційних хвороб», казка-розмальовка  про те, як стати супергероєм, «Як Білий Чарівник із Феєю крапелькою перемогли Чаклуна Поліо»; перегляд мультфільмів про щеплення «Чарівна парасолька», «Маленьке містечко «Час робити щеплення», «Маленький Бу: візит до лікаря»; інтелектуальна вікторина та загадки про вакцинацію; взят  до уваги інформаційний бюлетень «Імунопрофілактика»; презентували батькам довідник «Відповіді на складні запитання батьків про вакцинацію» та календар профілактичних щеплень ; знайомство з буклетами  «Що варто знати дітям про сезонний грип», «Сказ та його профілактика».

І не забуваємо, що це особливий тиждень, який привертає увагу до колективних дій, необхідних для захисту людей від хвороб і  дозволить  жити щасливішим і здоровішим життям.