Участь у обласному еколого-краєзнавчому русі учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний»

Дата: 26.04.2024 09:02

З метою виховання у молоді любові до рідного краю та почуття відповідальності за збереження довкілля, формування навичок пропаганди природоохоронних ідей серед населення, розвиток творчого потенціалу молоді Донбасу, Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді проводився Обласний еколого-краєзнавчий рух учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний», в якому вихованці Часовоярського ЦДЮТ гуртка «Флористика та живопис», керівник Василенко О.В., взяли участь в Руху- конкурс мистецьких виробів «Друге життя»
(НАПРЯМ «ПРИКЛАДНА ЕКОЛОГІЯ») та конкурс фотографій «Все буде Україна!» (НАПРЯМ «МАНДРУЄМО ДОНЕЧЧИНОЮ»). Вітаємо і бажаємо творчої наснаги!