Урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту в Часовоярському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №15

Дата: 11.06.2024 17:36

11 червня 2024 року в Часовоярському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 15 відбулось урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-А класу. Це – святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки вони отримали перший документ, який спрямовує на фінішну пряму до здобуття повної загальної середньої освіти. Під час свята всі вирушили в подорож по зоряному небу та зустріли знаки Зодіаку.

Ми щиро вітаємо дев’ятикласників з отриманням свідоцтв й бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги й перемог, сили та витримки.